Bestuursbureau

Scholen, directeuren en bestuur worden ondersteund door een bestuursbureau. Deze is gevestigd op de Pelmolen 19 in Houten. Het bestuursbureau is telefonisch bereikbaar: 030-6381121 op maandag tot en met donderdag van 08.30u-12.30u. Tevens via mail: info@ksfectio.nl. Natuurlijk kunt u de betreffende medewerker ook rechtstreeks mailen. Namen, functies en mailadressen van onze medewerkers vindt u in het onderstaande overzicht.

Personeel en Organisatie

Anoek Bouwman, beleidsmedewerker P & O
werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag
anoek.bouwman@ksfectio.nl

Paulien Weinans, personeels- en salarisadministratie
werkzaam op maandag, dinsdag en donderdag
paulien.weinans@ksfectio.nl

Monique Rietveld, administratieve zaken en mutaties
werkzaam op maandag, dinsdagochtend, woensdag en donderdag
monique.rietveld@ksfectio.nl

Financiën

Alfred van Nierop, beleidsmedewerker financiën
werkzaam op maandag, dinsdag, woensdag, donderdag- en vrijdagochtend
alfred.vannierop@ksfectio.nl

Dianne Kemp, financiële administratie
werkzaam op maandag en donderdag
dianne.kemp@ksfectio.nl

Secretariaat

Noëlle Horsmans-van Zandvoort, secretaresse
werkzaam op maandag-, dinsdag- en donderdagochtend
noelle.horsmans@ksfectio.nl

Nieck van Hall, ondersteuning secretariaat
werkzaam op maandag, woensdag en donderdag
nieck.vanhall@ksfectio.nl

Beheer ICT en AVG

Martijn van Kooten, beheer ICT en security officer AVG
werkzaam op dinsdag
martijn.vankooten@ksfectio.nl

privacy@ksfectio.nl

Onderwijs, Kwaliteit, Identiteit, Communicatie

Monique Koolen, beleidsmedewerker Onderwijs, Kwaliteit en Communicatie
werkzaam van maandag tot en met donderdag
monique.koolen@ksfectio.nl

Business Control

Ruben Rouwenhorst, business control
werkzaam van maandag tot en met vrijdag
ruben.rouwenhorst@ksfectio.nl